FACEBOOK

Programy opalania


SOLARIUM – Dobre strony SŁOŃCA - NA ŻYCZENIE

        Solarium Malibu poza efektywnym opalaniem w stylu wellness prowadzi również działalność w dziedzinie światłoterapii promieniami UV. Piękna i zdrowa opalenizna to powód do dumy. Regularne korzystanie z solarium zapewnia wspaniały wygląd i doskonałe samopoczucie. Wiemy, że kąpiele słoneczne niosą za sobą szereg biopozytywnych i zarazem bardzo ważnych przemian w organizmie. Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom oraz możliwości sporządzania planów efektywnego naświetlania umożliwiamy różne programy opalania:
        Kontrolowane przygotowanie skóry do urlopu - przygotowując skórę w solarium możemy ustrzec się największego z niebezpieczeństw podczas urlopu, którym nie jest samo słońce, lecz jego przedawkowanie czyli poparzenie. Opalenizna to nic innego jak reakcja obronna organizmu na promieniowanie UV. Opalanie w profesjonalnym solarium umożliwia kontrolowanie tego procesu.
Odpowiednio dobrane urządzenia, częstotliwość oraz liczba wizyt umożliwią uzyskanie naturalnego faktora ochronnego porównywalnego z użyciem kosmetyku ochronnego na plażę o faktorze F-40. Nic bowiem nie chroni nas lepiej niż sama natura.
        Wakacyjna opalenizna i brąz dla każdego– opalanie osób z nietypowymi wymaganiami. Szeroka oferta parku maszynowego i zastosowanie lamp o różnym spektrum światła sprawia, że jesteśmy w stanie bezpiecznie opalić każdego klienta w tym również osoby z wyraźnym brakiem mechanizmu tworzącego pigment. Osobom, które spędzają lato w mieście proponujemy uzyskanie opalenizny porównywalnej z urlopem w tropikach.
        Utrwalenie opalenizny po urlopie – aby jak najdłużej utrzymać kolor letniej opalenizny należy używać specjalistycznych kosmetyków po opalaniu, które regenerują skórę, a tym samym spowalniają proces złuszczania się naskórka. W naszej ofercie mamy szeroką gamę takich produktów, które regenerują naskórek, neutralizują wolne rodniki, zapobiegają tworzeniu się zmarszczek. Niezależnie od pielęgnacyjnych zabiegów proponujemy 2-3 wizyty w miesiącu, które gwarantują utrzymanie opalonej skóry przez cały rok.
        Profilaktyka osteoporozy i wspomaganie leczenia niektórych chorób skóry. Pozytywne działanie promieni ultrafioletowych na organizm ludzki potwierdzone jest przez liczne badania naukowe. Najistotniejszymi z wielu zalet jest wpływ na produkcję niezbędnej do życia prowitaminy D3, która reguluje gospodarkę wapnia i fosforu w organizmie zapobiegając krzywicy i osteoporozie. Promieniowanie UVA i UVB wspomaga również leczenie wielu schorzeń. Ponieważ to dawka czyni z leku truciznę, nasz personel doradzi indywidualnie czas i rodzaj urządzenia dla każdego klienta.
        Przedłużanie lata - zapobieganie depresji jesienno-zimowej. Nasze zdrowie i samopoczucie zależy od światła. Wszyscy funkcjonujemy w oparciu o cykl dnia i nocy oraz zimy i lata. Promienie słoneczne budzą nas rano, dodają energii latem, a gdy ich zabraknie w pochmurny dzień ogarnia nas smutek, przygnębienie. Podczas ubogiej w słońce jesieni i zimy mamy możliwość zaopatrzyć się w brakujące promienie słoneczne w solarium. W przeciwieństwie do słońca naturalnego, którego skład i siła podlega dużym wahaniom, nasłonecznienie w solarium można dokładnie i indywidualnie dawkować.
        Kuracja odmładzająca i regenerująca – Korzystanie z solarium z lampami kolagenowymi umożliwia efektywne redukowanie zmarszczek, spowalnia proces starzenia się, a także wpływa na wzmocnienie jędrności i sprężystości skóry, dając efekt liftingu. Ma bardzo pozytywny wpływ na proces gojenia się ran, zmniejszanie blizn, rozjaśnianie przebarwień i leczenie trądziku.
Światło czerwone stymuluje komórki skóry do produkcji elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego. Kolagen jest jednym z najważniejszych składników tkanki łącznej. Posiada on bardzo dużą odporność na rozciąganie i jest głównym składnikiem wiązadeł, ścięgien, kości oraz skóry. To właśnie w skórze kolagen jest odpowiedzialny za jej elastyczność, a jego ubytek w procesie starzenia powoduje powstawanie zmarszczek. Udowodniono że poprzez działanie odpowiednim spektrum światła można stymulować komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu w skórze. Dzięki temu zwiększa się zdolność skóry do pobierania tlenu i wydalania toksyn. Zdecydowanej poprawie ulega także zdolność skóry  do pobierania i magazynowania wody zwiększając jej jędrność. Ten proces pozytywnie wpływa na regeneracje skóry i wzmacnia jej strukturę. To właśnie białka kolagenowe są odpowiedzialne za właściwy poziom nawilżenia skóry, jej jędrność i elastyczność.

Ponieważ kolagen ustrojowy jest również budulcem kości, stawów organów wewnętrznych i naczyń krwionośnych, proces foto-biostymulacji ma bardzo pozytywny wpływ na ogólny stan naszego zdrowia.

Słońce, poprzez światło i ciepło stymuluje nasze wnętrze.
Daje nam siłę, radość życia, dobre samopoczucie, opaleniznę i zdrowie.

powrót   do góry strony
ul.Milenijna 12 lok. P
Zapraszamy w godzinach
pn-pt 10.00 - 21.00
so-nd 10.00 - 18.00
Solarium Malibu
Solarium Malibu

Solarium Malibu
Solarium Malibu
Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij